Kontakta oss

Back Home

Kontakta oss

Vi älskar frågor!

Kontakta oss

Du når oss genom att ringa oss på tel 08-636 53 10 eller skicka e-post på info@onlinepartner.se eller chatta med oss om vi är tillgängliga. Du kan också kontakta oss via Google+ eller LinkedIn.

VD
Fredrik Linnander
Ekonomiansvarig
Hanna Imeryd

Hanna Imeryd

Ekonomiansvarig
08-636 53 15
hanna@onlinepartner.se

Konsult
Oscar Zachrisson

Oscar Zachrisson

Konsult
08-636 53 18
oscar@onlinepartner.se

Konsult
Richard Hallinan

Richard Hallinan

Konsult
08-636 53 17
richard@onlinepartner.se

Supportansvarig
Nina Larsson

Nina Larsson

Supportansvarig
08-636 53 16
nina@onlinepartner.se

Marknadsansvarig
Elin Höjrup

Elin Höjrup

Marknadsansvarig
08-636 53 10
elin@onlinepartner.se

Utbildningsansvarig
Daniel Johansson

Daniel Johansson

Utbildningsansvarig
072-992 09 30
danne@onlinepartner.se

Projektkoordinator
Embla Holm

Embla Holm

Projektkoordinator
08-636 53 19
embla@onlinepartner.se

Systemutvecklare
Niklas Ternvall

Niklas Ternvall

Systemutvecklare
08-636 53 10
niklas@onlinepartner.se

Systemutvecklare
Daniel Liljeström

Daniel Liljeström

Systemutvecklare
08-636 53 10
daniel@onlinepartner.se

Hitta till oss

Kom förbi på besök!

Online Partner AB

Västberga Allé 60
126 30 Hägersten

Svårt att hitta hit?

Det kan vara lite klurigt att hitta till oss, ladda ner en mer genomgående beskrivning här…

Online Partner hjälper ert företag att uppleva det fullständiga värdet av Googles G Suite
Kontakta oss så berättar vi mer!