Kontakta oss

Back Home

Online Partner

Vi älskar frågor!

Kontakta oss

Du når oss på Online Partner enkelt via tel 08-636 53 10 eller e-post: info@onlinepartner.se. Chatten är aktiv mellan 9.00-17.00 och det går även att kontakta oss via Google+ eller LinkedIn.

Vill du hellre att vi tar kontakt med dig? Använd formuläret nedan så hör vi av oss.

VD
Fredrik Linnander
Ekonomiansvarig
Hanna Imeryd

Hanna Imeryd

Ekonomiansvarig
08-636 53 10
hanna@onlinepartner.se

Konsult
Richard Hallinan

Richard Hallinan

Konsult
08-636 53 17
richard@onlinepartner.se

Konsult - ChromEx
Per Asp

Per Asp

Konsult – ChromEx
0725-88 00 37
per@onlinepartner.se

Systemutvecklare
Niklas Ternvall

Niklas Ternvall

Systemutvecklare
08-636 53 10
niklas@onlinepartner.se

Systemutvecklare
Daniel Liljeström

Daniel Liljeström

Systemutvecklare
08-636 53 10
daniel@onlinepartner.se

Skolansvarig
Daniel Johansson

Daniel Johansson

Skolansvarig
072-992 09 30
danne@onlinepartner.se

Projektkoordinator
Embla Holm

Embla Holm

Projektkoordinator
08-636 53 19
embla@onlinepartner.se

Konsult
Peter Rosenqvist

Peter Rosenqvist

Konsult
073-614 15 99
peter@onlinepartner.se

Konsult
Izabella Hammar Ahlberg

Izabella Hammar Ahlberg

Konsult
0721-99 91 00
izabella@onlinepartner.se

Support- och Marknadsansvarig
Jennie Passvik

Jennie Passvik

Support- och Marknadsansvarig
08-636 53 16
jennie@onlinepartner.se